O nás

Kdo jsme

Jsme rodinná firma s více nežli 40 letou zkušeností v oblasti aplikace nátěrových hmot na širokou škálu výrobků a materiálů.

Naše praktické zkušenosti a dovednosti, rozsáhlé výrobní prostory, operativnost, vybavení a personální obsazení, nám umožňuje pružně reagovat na požadavky našich zákazníků.

Jsem silným partnerem v oblasti realizace kusových, malosériových i sériových zakázek.

Rozměr a hmotnost výrobku je omezená pouze limity přepravy silniční soustavy ČR, nikoliv našimi možnostmi.

Proč to děláme

Myslíme si, že každý člověk, každý zákazník si zaslouží dostat do ruky takový výrobek nebo službu, který bude nejen správně fungovat, ale bude zároveň lahodit oku i duši.

Co děláme

Aplikace bezpečnostních nátěrů – aplikace protipožární, tlumících a proti-nárazových nátěrových hmot = zvýšení bezpečnosti staveb a výrobků a tím i lidí

Aplikace funkčních nátěrů – chceme ochránit výrobek před nepříznivými vlivy a tím prodloužit životnost výrobku

Aplikace nátěrových hmot za účelem funkční ochrany výrobku a dostatečně estetického vzhledu koncového výrobku.
Hgh-gloss / high-quality – vysoce estetické lakování, vysoký lesk, vysoká kvalita povrchu finálního výrobku zejména u pohledových dílů v oblasti automotive, interiérových dílů kolejových vozidel, nábytkářský průmysl atd.

Jak to děláme

Pro tyto možnosti aplikace nátěrového systému a předúprav povrchů využíváme těchto jednotlivých pracovních kroků a postupů:
odmaštění, pasivace, tryskání, metalizace, maskování, ruční tmelení, ruční a strojní broušení a tvarování, lakování nízkotlakou a vysokotlakou technologií, konečná úprava povrchu leštěním, průběžná kontrola jednotlivých operací

Kde to děláme

Výrobní areál Česká Lípa více než 3000 m2 výrobních prostor
Lakovací kabiny 7 * 4 m, 8,5 * 4 m, 16 * 4 m,
Hala – volný nátěrový prostor 1.600 m2
Tryskání –  25 * 4 m